1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. 19-25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

19-25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

19-25 Ekim 2020 haftalık burç yorumları, 2020 ekim ayı haftalık burç yorumları, 20-21-22-23-24 Ekim burç yorumları vb.. en güzel burç yorumları için aliskanlik.com

19-25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

Burçların 2020 ekim ayı haftalık burç yorumları ve 19-25 Ekim 2020 haftalık burç yorumlarını okuyabilir ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Artık planlarınızı yapıp ve hedeflerinize ulaşmanın vakti geldi. Gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Yöneticilerinizle ya da sizden daha olgun ve yaşlı kişilerle bir araya gelebilirsiniz saygınlıkla ilgili konular bu dönemde önem kazanacak.

İş yaşamında basamakları başarıyla tırmanacaksınız. Maddi konularda temkinli hareket etmelisiniz. Yurtdışı seyahatleri uzak seyahatlerle ilgili konular gündeminizde gelebilir. Yeni karşılaşacağınız güçlü kişiler mücadeleci yönünüzü daha da tetikleyebilir.

Boğa Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Yaptığınız uzun yolculuklarda yeni bir sosyal çevreye ulaşacaksınız. Bu da sizi daha ileriye taşıyacak. Yatırım ve alım satım konularında bu aralar meşgul olabilirsiniz. Duygularınızı dışarıya istediğiniz gibi yansıttığınızda stresten ve gerilimden de uzak durmuş olacaksınız. İkili ilişkiler açısından hareketli bir dönem sizi bekliyor. İddialı ve risk almaktan korkmayan yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Dengeli davranmak hoşunuza gitse de bu aralar kendinize güveniniz yüksek. Görev ve sorumluklar konusunda da başarılarınız ön plana çıkaracağınız bir dönemdesiniz. Taktir ve beğeni ile karşılaşacaksınız. Yöneticilerinizden destek görebilirsiniz. Ay sonuna doğru giden bir süreçte etki altında kalma, karşıdakini etkileme gibi durumlar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar gündeminizde hayatın daha eğlenceli ve keyifli yönleri var. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu dönemde bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Gerginlik ve stres iş ve çalışma ortamınızda biraz artacak. Daha yoğun ve tempolu bir iş dönemi sizin için başlıyor.

Sizi strese sokan yoran ve mutsuz eden şeyleri hayatınızdan çıkarmaya başlamayı düşünüyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Hızlı kilo alıp verme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Aynı anda birçok işle uğraşmanız gerekebilir ve işinizi yaparken mükemmeliyetçi olmaktan kaçınmalısınız.

Yengeç Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

İlişkisi olmayanlar aşk konusunda şanslı bir döneme giriyor. Yeni tanışmalar, heyecan verici karşılaşmalar yaşanabilir. Ayrıca yeni bir hobi edinip sanat yaratıcılık gibi işleri ön plana çıkardığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Özel hayatınız ön planda olacak.

Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiyi daha da güçlendireceksiniz eğer bir ilişkiniz yoksa sürpriz bir aşk sizi bekliyor. Ev ve yuva, aile gibi konularda destekleyici enerjiler altında olacaksınız. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz geleceğe dair konularda netleşebilirsiniz. Karşınızdaki kişiden bir adım görmeniz mümkün.

Aslan Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar evinizde değişiklikler mi yapmaya çalışıyorsunuz? Dekoratif birtakım yenilikler, boya gibi işlere girişebilirsiniz. Bu hafta özel hayatınızda bazı problemler meydana gelebilir fakat hafta sonuna doğru hepsi çözülecek. Sağlığınızla ilgili negatif enerji altında olacağınız bu dönemde endişelerinizin yersiz olduğunu ay sonuna doğru göreceksiniz.

Evinizle ilgili konularda biraz çaba harcamanız gereken alanlar olacak. Evinizde tadilat, dekoratif gibi değişimler yapacaksınız bunlar sizde gerginlik yaratabilir.  Evde büyük temizlikler yapmak için oldukça uygun bir dönemdesiniz. Böylece hem yenilenecek hem de enerjiniz yerine gelecek. Birkaç günlük kısa yolculuklarda bu aralar gündeminizde.

Başak Burcu 19-25 Haftalık Burç Yorumları

Beklediğiniz haberler keyifli bir şekilde gelecek. Güzel gelişmeler yaşayacak ve yakın çevrenizden destekler göreceksiniz. Özellikle kardeşiniz varsa ya da ailenizden büyük bir destek göreceksiniz. Her şeyin aşırı iyi gitmesi konusundaki tavırlarınız biraz rahatsızlık verebilir.

Bu nedenle kendinizi rahatlatmalı ve mükemmeliyetçi tavrınızdan vazgeçmelisiniz. Kariyerinizle ilgili büyük bir yükseliş yaşayacağınız döneme girdiniz. Çevrenizdeki kişilere dikkat etmeli ve belirlediğiniz adımlardan vazgeçmemelisiniz. Başarıya çıkan merdiveni adımlamaya başladınız.

Terazi Burcu 19-25 Haftalık Burç Yorumları

Yakın zamanda seyahatler organize edebilir, sosyal çevrenizle daha yoğun ve yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Bu aralar özellikle arabanız varsa onun bakımı ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sosyal çevrenizdeki komşularınızla ilişkilerinizde zaman zaman sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.

Kullandığınız iletişim yöntemi bazen sıkıntılara yol açıyor. Karşınızdakine karşı daha samimi bir tavır takınmalısınız. Kazançlarınızı artırabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni işler kapınızı çalıyor. Seyahatlerle ilgili gelişmeler hayatınıza yön verecek. Yeni eğitimlere biraz daha zaman tanımalısınız. Yeni bir dil öğrenmek için hazırlık yapıyor olabilirsiniz.

Akrep Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Finansal konularda önemli anlaşmalar, fikirler ve projeler sizleri bekliyor. Bu projeleriniz paraya dönüşebilir ve finansal konularla ilgili minik seyahatler yapabilirsiniz. Mantıklı kararlar alacağınız güzel bir döneme giriyorsunuz. Enerjiniz yerine geliyor ve motivasyonunuz artıyor.

Dış görünüşünüzle, kişisel bakımınızla bu aralar daha çok ilgileneceksiniz. Hayatınızdaki yeni başlangıçlar dikkat çekici. Kendinizi bu aralar işinize vermiş görünüyorsunuz. Bu süreçte sağlığınıza da dikkat edin. Beslenmenizi ve uyku düzeninizi de aksatmayın. Hafif egzersizler bu süreçte en büyük kurtarıcınız olacak. Doğa yürüyüşlerine yönelebilirsiniz.

Yay Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar dış görünüşünüzle ilgili olaylara çok fazla takıyorsunuz. Gündeminizde yeni estetik uygulamaları ya da bakım kürleri olabilir. Kendinizi açık ve net bir şekilde ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Hazır cevapla oluşunuz ve fikirlerinizi açıklıkla söylemeniz karşınızdaki kişilerde hayranlık uyandırıyor.

Fakat yine de çevrenizdeki insanlara karşı fazla eleştiriler olmaktan kaçınmalısınız. Sizden farklı görüşleri de ilgiyle karşılayın. Bu aralar daha girişken olabilir, daha korkusuz şekilde risk alabilirsiniz. Hayatınızdaki kariyere hedeflerinize daha fazla odaklanacak ve isteklerinizi her zaman öne çıkaracaksınız.

Oğlak Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Mükemmel bir iş çıkarmak istediğinizi biliyorum bu nedenle daha çok çabalıyor olabilirsiniz. İsteklerinize hemen ulaşacaksınız. Hayata karşı daha motive ve hırslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Çabalarınızın tüm karşılığını alacaksınız.

Yalnız bu dönemde hırslı oluşunuzun getirdiği strese karşı dikkatli olmalısınız sinir sisteminiz hassas. Bu aralar biraz kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendinizi hırpalamayın. Eğer ilişkiniz yoksa platonik bir aşka yelken açabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz özellikle mideniz bu dönemde biraz hassas gibi.

Kova Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Gündeminiz şu anda iş ve kariyer. İletişim odaklı olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Yöneticilerinizden önemli destekler ve tavsiyeler alabilirsiniz. Kısa seyahatler planlayıp bu seyahatlerde özel bir anı yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili seminerler ve yeni eğitimler de gündemde.

Titiz ve detaycı yapınız yüzünden bazen iş hayatında stres oluyorsunuz fakat bu aynı zamanda sizi zirveye çıkaracak. Detaycı yanınız sayesinde birçok işi hakkıyla yapacaksınız. Yakın çevrenizden ya da mevki sahibi kişilerden destekler görmeniz mümkün. Ayrıca bazı kısa yolculuklarda keyif ve neşe veren dolar yaşayabilirsiniz. Maddi olarak rahatlamaya başlayacaksınız.

Balık Burcu 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

Hiç beklemediğiniz bir yerden kazanç ortaya çıkabilir. Sağlığınızla ilgili konuların önemsiz olduğunu göreceksiniz. Rahatlıkla çözüm bulabileceğiniz sorunlar yaşıyorsunuz. Yurtdışı gezileri, yeni tanınacak yabancı kültürler gibi olaylar gündeme gelebilir. Hayata dair motivasyonunuz yüksek.

Din ve felsefe gibi konularda biraz daha fazla araştırma yapmaya yönelebilirsiniz bu aralar. Maddi konularda temkinli hareket etmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz.  Son dakika planları yapabilir ve kendinizi başka bir heyecan içerisinde bulabilirsiniz. Yeni şeyler denemekten korkmayacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap