1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. 16 Kasım-22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

16 Kasım-22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

16 Kasım-22 Kasım 2020 haftalık burç yorumları, 2020 kasım ayı haftalık burç yorumları, 16-17-18 Kasım burç yorumları, 19-20-21 Kasım burç yorumları vb.. en güzel burç yorumları için aliskanlik.com

16 Kasım-22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Burçların 2020 Kasım ayı haftalık burç yorumları ve 16 Kasım-22 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarını okuyabilir ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar çok hızlı fikir değiştiriyorsunuz. Havada pozitif duygular var. Birilerine yardımcı olmayı ve neşe yaratmayı kendinize amaç edindiniz. Son zamanlarda yazarlık gibi sanat dallarına ilgi duyuyor olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru beklediğiniz bir yerden para gelebilir. Ay başında bazı dikkatsiz davranışlarınız meydana çıkacak. Fakat konu özür dilemek olunca bunu sizden daha iyi yapan biri yok.

Gönül almayı çok iyi biliyorsunuz. Ailenize düşkünsünüz ve hayal gücünüz oldukça yüksek. Temkinli adımlar atmaya devam edin. Bazı olaylar sizi huzursuz edebilir ve aşırı duygusallığa itebilir. Böyle konularda tepkinizi belli edin, kaygı duymanız çok normal. Eğer bir ilişkiniz varsa sevgilinizin sosyal medya hesabını göz hapsine alıyorsunuz.

Boğa Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Son dönemde sabahları güne iyi başlıyorsunuz ve karşılaşacağınız sorunlara çözüm üretmekte verimli bir yapı sergiliyorsunuz. Özellikle sabah saatleri tam sizin saatleriniz. Bu aralar evinizde yapacağınız bazı temizlik işleri olabilir. Eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz.

Balkon, teras ya da bahçeniz varsa çeşitli dekorasyonlarla şık hale getirebilirsiniz. Sade ve minimalist parçalara yönelin. Bu aralar kalabalıklar sizin için uygun değil.

İkizler Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Hayata tutunmak için zorluklar karşısında iradeli yapınızı kullanıyorsunuz. Bu alışkanlıklarınızı gündelik yaşantınızda da çok güzel entegre etmişsiniz. Kendinizle daima barışıksınız. Nezaketinizden ödün vermemelisiniz. Daha fazla sabır göstermeniz gereken günler kapıda.

Bu arada pozitif insanlarla bir araya gelmeye çalışın. Daima aktif olun. Genellikle özgürlüğüne düşkün, kısıtlanmaktan hoşlanmayan, sosyal ilişkileri ve iletişimi kuvvetli birisiniz. Öncekinden daha da aktif bir şekilde sosyal hayata adapte olacaksınız.

Yengeç Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Hayatınızda biri varsa ilişkide olduğunuz kişi sizin ile bir şeyler paylaşırken bütün dikkatinizi ona verin ve gözlerinin içine bakmaya çalışın. Daha dikkatli ve karşınızdakileri benimseyen bir tavır takınmanız gerekiyor. Biz de hırslı ve rekabetçi tarafımız açığa çıkacak. Aşkınız karşılıksız kalmayacak. Evinizde ilgili bazı yeniliklere gidebilir yaşam alanına dair bazı eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz.

Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz alanlara, hobi ve yeteneklerinize yönelebilirsiniz. İlişkin de yaşadığın sorunlara çözüm bulacaksın. Bazı seyahatler gündeme gelebilir. Hatta bunlar yurtdışı seyahatleri de olabilir. Hukuki konularda beklediğiniz haberler varsa bunlarla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. İlişkinizde daha sabırlı olmalısınız.

Aslan Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Alacağınız hediyeler ve beklenmedik sürprizler sevildiğinizi ve yalnız olmadığımızı hissettirecek. Birikimlerinizi akıllı yatırımlara çevirmek isteyebilirsiniz. Bunun için risk almaktan korkmayın. Doğru harcamalarla güzel bir finansal geleceğe kavuşuyorsunuz.

Eğer bir ilişkiniz varsa sevgilinizi kendinize yakın görmüyorsunuz. Bu nedenle aranızda bir özlem oluyor. Sabredin bunlar geçecek. Yeni iş alanlarına ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Ayrıca dış görünümünüzde yeniliklere gidebilir, güzellik ürünlerine daha fazla para harcayabilirsiniz. Hatta küçük estetik operasyonlara bile başlayabilirsiniz.

Başak Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bu aralar kendinizle epey ilgilenmek istiyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili çalışmalarda daha azimli davranacaksınız. Eğer çocuklarınız varsa onların eğitimlerine dair endişeler duyabilirsiniz. Görünümünüze önem verdiğiniz için diyete ya da sporlara başlayabilirsiniz. Sağlığınız iyi durumda bazen yersiz endişelere katılıyorsunuz. Sorumluluklarınızda ve iş hayatınızda artış yaşayacaksınız.

Sosyal medyanızda temizliğe gidebilirsiniz. Bazı insanlar sizin canınızı çok sıkıyor. Kimilerinin arkanızdan iş çevirdiğini duyuyorsunuz. Bu da sosyal yaşantınızdan da uzaklaşmanıza neden oluyor. Fakat bazı şeyleri açık açık konuşmalı ve içinizdeki duyguları direkt olarak söylemelisiniz.

Terazi Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Ailenizle ilgili konular gündemde. Ailenizden birinin ciddi sıkıntılardan geçtiğini öğrenebilirsiniz. Ona yardım etmek isteyeceksiniz. Kariyerinizde yükselmek ve emeklerinizin karşılığını almanız çok yakında. Evliyseniz eğer eşinizle aranızdaki buzlar eriyecek. Evli değilseniz yeni birileriyle tanışma ihtimaliniz yüksek. Kıymetli mallarınız varsa onları satmaya karar verebilirsiniz.

Hayatınızı yenilemek istiyorsunuz ve bu istek son günlerde oldukça yükseliyor. Bazı radikal kararlar alabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızın arkanızdan konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Bu sizi hayal kırıklığına uğratacak. Fakat aynı zamanda güçlendirecek ve yeni kişilerle arkadaşlık kurmanızı da sağlayacak.

Akrep Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Yeni ortamlara girebilir ve hiç beklemediğin sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Gelecek hafta boyunca büyük davetlere katılacaksınız ve hep kalabalıklar içinde olacaksınız. Yoğun telefon görüşmeleri yaşanacak. Hayatınızda bazen öyle anlar oluyor ki gitmek ya da kalıp sineye çekmek zorunda kalıyorsunuz. Kırgınlıklarınızı kimseye anlatmak istemiyorsunuz ama konuşmak size iyi gelecek.

Bu aralar affedicisiniz. Eskilerden uzaklaşıp sadece kendi isteklerinize yönelmelisiniz. Duygularınızın önemi artacak. Cömert, yaratıcı ve hevesli olacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Kendinizi gösterebileceksiniz. Büyük duyguları yaşayacaksınız ve sürpriz gelişmeler olacak.

Yay Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Kendinizi bu aralar keyifsiz mi hissediyorsunuz? Belirsizlikler gittikçe artıyor. Konuların ne yöne gittiğini tahmin bile edemeyebilirsiniz. Bazı sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz. Sabretmeli ve hedefinize ulaşmayı beklemelisiniz. Değişim sizin için kaçınılmaz oluyor.

Yavaş hareket etmelisiniz. Düşüncelerinizi yoğunlaştırın ve bir işe girişecekseniz odaklanın. Ummadığınız sürprizler yaşayabilirsiniz. Karar almaktan korkmayacaksınız. Bu zamana kadar kenarda tuttuğunuz, doğru zamanı beklediğiniz projelerinizi, bazı fikirlerinizi hayata geçireceksiniz.

Oğlak Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Yeni insanlarla tanışacaksınız. Fırsatlar kapıda. Sosyalliğinizi sonuna kadar yaşayacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Bazı iddialı olaylar yaşayabilirsiniz. Çok yoruldunuz ama buna değecek. Bir çözüme kavuşturamadığımız olayları artık bir sonuca vardıracaksınız. Geçmişte unutup bıraktığınız hesaplar yeniden açılıyor. Bazı kişiler tekrar karşınıza çıkabilir.

Olmaz dediğiniz kişilerle yan yana gelirken aşk hayatınızda yeniden canlanıyor. Sevdiklerinizden hiç ummadığınız bir sürpriz görebilirsiniz. Bazı miras gibi hukuki konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceksiniz. Ve bu size yeni kapılar açacak. Beklediğiniz bir haber yakında geliyor. Bu haber karşısında hangi yola karar vereceğiniz de belirlenecek. Bu kararı verirken tecrübeli kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Onların bilgi ve birikimine güvenerek hareket edeceksiniz.

Kova Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Uzun zamandır monoton giden hayatınız için hızlı bir yenilik sizi kendinize getirecek. Son birkaç aydır istediklerinize ulaşamıyor gibi görünebilirsiniz fakat bu süreçte kendinizden emin adımlar atacaksınız. Beklediğiniz yardımları göremediniz ama bunlar sizi güçsüzleştirmeyecek onun yerine daha farklı yollara yöneleceksiniz.

Belirsizlikler yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve hayattan istediğinizi alacaksınız. Bu dönemde cesur adımlar atmaya ve biraz risk almaya hazır olun. Geçmiş deneyimlerinize göre çok daha olumlu ve kesin sonuçlar alacaksınız. Hayatınızı bir adım ileriye taşımak istiyorsunuz. Uzun zamandır düşündüğünüz hayallerinize yaklaştınız.

Balık Burcu 16 Kasım-22 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bazı konularda çok endişelisiniz bu endişelerinizi yenmeli ve cesur adımlar atmalısınız.  Bunları çözmeye başlamalısınız. Bu ay yeteneklerinizi geliştirecek ve hedeflerinizi hayata geçireceksiniz. Değiştirmek istediğiniz özelliklerinizi bu ayla birlikte değiştireceksiniz.

Yeni bir ev alma ya da evinizi yenileme gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Tamamen kendinize yöneldiğiniz ve yenilendiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Son aylarda hayattaki duruşunuzu korumak için oldukça fazla uğraştınız. Ailenizle ilgili sorumluluklarınız ön planda olacak. Kalabalık ve gürültülü ortamlara girebilirsiniz. Şanslı bir yapınız var.

Yorum Yap

Yorum Yap