1. Ana Sayfa
  2. Astroloji
  3. 12-18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

12-18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

12-18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

12-18 Ekim 2020 haftalık burç yorumları, 2020 ekim ayı haftalık burç yorumları, 13-14-15-16-17 Ekim burç yorumları vb.. en güzel burç yorumları için aliskanlik.com

12-18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

Burçların 2020 ekim ayı haftalık burç yorumları ve 12-18 Ekim 2020 haftalık burç yorumlarını okuyabilir ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Teknik mevzular gündeme gelebilir. Can sıkıcı olaylar üst üste gelmiş olabilir ama biraz daha sabır. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak önemli bir hale gelecek. Üstesinden geldiğiniz duyguların yerini şimdi daha güzel günler alacak. Bu hafta keyifli geçecek ve sevdiğiniz olaylar ile ilgileneceksiniz.

En yakın arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz ya da sevgiliniz/eşinizle beraber güzel bir organizasyona katılabilirsiniz. Kalabalıklar içinde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Eski zamanlarda sizi rahatsız edip sıkıntı veren olaylar artık eskisi kadar rahatsız etmeyecek. Bu konularla artık ilgilenmeyecek ve sevdiğiniz konulara dikkatinizi yönelteceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Yeni gelen ayla beraber çevrenizde estetik, güzellik ve bakım programları ile ilgilenebilir, egzersize başlayabilir ve dış görünümünüze özen gösterebilirsiniz. Neşeli yaklaşımlarınız ile çevrenizdekilerin dikkatini çekeceksiniz. Aşk hayatınızda kimse yoksa yeni bir aşk başlayabilir.

Ya da ilişkinizde yeni bir döneme girebilirsiniz. Sosyal ortamlara girmelisiniz. İlgisini çekmeye çalıştığınız kişi sizi fark edecek ve sürpriz bir olay gelişecek. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz zamanlar başlıyor. Kendinize güveniniz artıyor bunu kullanmalısınız.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Duygularınızı kontrol etmede problem mi yaşıyorsunuz? Şu sıralara istemedikleriniz ağzınızdan kolayca çıkıyor olabilir. Sevdiklerinizin her davranışından etkilenebilir ve kolayca alınganlık gösterebilirsiniz. Ani tepkiler göstermeden önce düşünün. Sonradan pişman olacağınız ani öfke patlamalarından ve sert davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.

Yorgunluğunuzun baskısı gerilim hissetmenize neden olabilir ve bu arada çok eskiden beri arkadaşlarınız olan insanlar ile aranızdaki ilişkileri sorgulayabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Duygular yerine mantığınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Beslenmenize ve uykunuza özen göstermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi fazla yormamaya ve sağlığınızı geri plana atmamaya dikkat edin. Sorunları çözmek için sezgilerinizden yardım alabilirsiniz. Mantığınızı kullanmayı da unutmayın.

Kariyerinizi konusunda farklı düşünceler içerisine girebilirsiniz. Eğer doğru hamleyi yaparsanız kendinizi aşacaksınız. Güzel günler sizi bekliyor. Yalnızca biraz sabır ve sakinlikle yaklaşmalısınız. Parasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Biraz daha tutumlu olmalı ve harcamalarınıza dikkat edin. Sevgi ve aşkı yoğun olarak yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kendine güvenen hareketli bir yapınız var. Bu yönünüzle toplum içinde her zaman fark ediliyorsunuz. Son zamanlarda aklınıza takılan olayları fazla büyütmeyin. Bu hafta içerisinde bu olayların çözümlerine kavuşacaksınız.

İnatçı ve hata yaptığınızda bunu kabul etmek istemeyen yapınız yüzünden bazen sosyal ortamlarda canınız sıkılabiliyor. Bu durumu aşmak için elinizden geleni yapmalısınız. Özgürlüğünüze fazlasıyla düşkünsünüz bu yüzden ilişkilerinizde bazen sorunlar çıkıyor. Eğer yalnızsanız yakın zamanda sürpriz bir aşk kapınızı çalacak. Başkalarından emir almaktan hoşlanmayabilirsiniz fakat yeni tanışacağınız birinden bunu göreceksiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kendinizi evinizde huzurlu ve rahat hissediyorsunuz. Sakinleşmek istediğinizde yine evinize dönüp kendi iç yolculuğunuza çıkabilirsiniz. Spor yapıyorsanız bu aralar sakatlanmamaya dikkat edin. Hareketli yapınız yüzünden sabırsız davranabilirsiniz. Fakat ilerleme kaydettikçe yeni şeyler denemeye özen gösterin. Daha hafif sporları bu dönemde tercih edebilirsiniz örneğin yürüyüş gibi.

Sağlığınıza dikkat etmeye başladığınız bir dönemdesiniz. Bu aralar dış görünüşünüze daha fazla önem gösteriyor olabilirsiniz. Bu da kendinize güveninizi iyice arttırıyor. Dikkat edin çok fazla bencil görünmeyin.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu sıralar karşınıza gelen konular sadece stres verici olaylar olabilir. Bu nedenle daha kolay geriliyor olabilirsiniz. Yeni ve riskli adımlar atmaktan kaçının ve şartlarınız neyse ona göre hareket edin. Finansal konularınıza dikkat edin ve harcamalarınıza daha çok özen gösterin.

Bazen planladığımızın dışında sorunlar yaşayabilirsiniz. İş ya da özel yaşantınızdaki kişilerle olan ilişkilerinizde güveni sorgulayabilirsiniz. Yine de bu hafta içinde keyifli ve pozitif enerjinin her zaman çevrenizde olacağı bir döneme giriyorsunuz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Beklediğiniz haberler sevindirici ve rahatlatıcı olacak. Stresli olduğunuz durumlarda bu gerilimleri büyütmemek ve bazı krizleri fırsata çevirmekte fayda var. Karamsarlık ve güvensizlik içinde olsanız da haftanın ilerleyen günlerinde karmaşa son bulacak ve iyi enerjiler sizinle olacak.

Aşk hayatınızda tutkularınız öne çıkıyor. Özel hayatınızda ise beden ve zihniniz uyum içinde çalışacak. Ruh haliniz ve enerjiniz bu dönemde biraz değişken olabilir. Normal şartlarda yapmayacağınız bazı şeyleri bu sıralar yapmaya başlayabilirsiniz bunların üstünde çok fazla durmayın. Merakınız ve sorgulamanız ön planda çıkacak.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu dönemde kendinizi fazla mı abartıya kaçıyor gibi hissediyorsunuz? Bu çok normal özel hayatınızda ilişkilerinizde ya da çocuklarınızla ilişkileriniz konusunda biraz fazla abartıyor olabilirsiniz. Biraz geriye çekilin ve kendi isteklerinize ihtiyaçlarınıza göre hareket edin.

İletişiminiz artacak ve bu haftanız hızlı geçecek. Size verilen görevleri hızlıca ve başarıyla tamamlayabilirsiniz. Yapmanız gereken işleri ertelemeden yapmayı öğrendiniz. Aşk hayatınızda bu disiplinli davranışınız olumlu yönde ilerliyor. Başardıkça kendinize güveniniz gelecek ve daha iyi olacaksınız.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Ev ve aile konuları şu anda gündemde olabilir. Yine de siz kendi yarım kalan işlerinizle ilgilenmeye devam edin. Günü ya da koşulları yönetme ihtiyacı artarken yine de kendi bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Abartıya kaçmadan sakince hareket etmelisiniz.

Daha özgüvenli ve keyif alacağınız günler sizleri bekliyor. Bu hafta katılacağınız bir davette bulunduğunuz ortamda öne çıkacaksınız. Hisleriniz güçlü çalışıyor. Planlı olduğunuz sürece dağınıklık ya da gecikme gibi durumlar olmayacak. Detaylıca düşünüp yarım kalmış işlerinize odaklandığınız bir döneme giriyorsunuz. Bu da size sürpriz şanslar ve yeni kapılar açıyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta maddi ve parasal konularla çok fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Daha önce yarım bıraktığınız ve artık tamamlamanız gereken işler gündemde. Hafta sonuna doğru iletişimler hızlanacak ve görüşmeler yolculuklar artacak. Beklemediğiniz, planlanmadık ziyaretler yapabilirsiniz.

Hareketli ve dinamik bir gündem sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kendinize güveninizin arttığı bir dönemdesiniz alım satım işleri de gündeme gelebilir. Beklenmedik davetler ve ortamlar dolayısıyla yeni şanslar kapınızı çalacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Keyifli ve sakin bir hafta geçireceksiniz. Bu dönemde aktif olmaktan keyif alacaksınız ve konsantre olmaya odaklanmalısınız. Kontrolünüz dışındaki olaylar sizi harekete geçirebilir. Bazı sakatlıklara, kazalara ya da engellere dikkatli olmalısınız. Cesaretiniz ve özgüveniniz yerinde.

Bu aralar ruhsal ve manevi konulara olan ilginiz artabilir. Bu konularla ilgili değişik kişilerle tanışabilir ve onlardan destek almak isteyebilirsiniz. Bir ay içerisinde yeni bir sosyal çevre ve arkadaşlıklar beraberinde gelebilir. Aile yaşamının getirdiği sorumluluklar kendini hissettirecek fakat siz hepsinin üstesinden geleceksiniz. Aile bireylerinizden, yöneticilerinizden maddi destekler gündemde olabilir. Daha özgüvenli ve başarılı hissedeceğiniz bir döneme doğru gidiyorsunuz.

Yorum Yap

Yorum Yap